O miniškolce KIKI24

Informace o našich aktivitách
 • Mniškolka KIKI24 je tu pro Vaše děti

  Maminky na mateřské, potřebujete nastoupit do zaměstnání na částečný či stálý úvazek?

  Jsme tu pro vás. Miniškolka je k tomu vybavená, jak technickým zázemím tak personálem pojatým v rodinném kruhu. Provoz je pružný, nabízíme hlídání dopoledne, odpoledne či ve večerních hodinách, jeden, dva nebo sedm dní – to vše umožníme. Navštivte miniškolku KIKI 24 a my vyjdeme vstříc Vašim potřebám.

 • Přátelská atmosféra a odborná péče o děti

  V naší miniškolce se především snažíme individuálně věnovat Vašim dětem a podporujeme jejich osobní rozvoj.

  O děti se starají kvalifikované pečovatelky s pedagogickým a zdravotnickým vzděláním. Kromě programu a odborné péče je zajištěna i strava, pitný režim a jednorázové pleny. Nedílnou součástí jsou denní procházky do parku, na pískoviště nebo výlety do ZOO nebo plavání v bazénu, vše podle přání a se svolením rodičů.

 • Krátkodobé hlídání dle Vašich potřeb

  Potřebujete si dojít k lékaři, na úřad nebo jen se odreagovat od všedního stereotypu? Projít si obchody, zdokonalit si vizáž, jak fyzickou tak duševní?

  Jsme v centru Liberce, kde jsou k tomu výborné podmínky a naše hlídací služby to výtečně doplní. Děti si užijí velkou dětskou hernu s uzavřenou trampolínou, skluzavkou s tisíci  kuličkami nebo různá odrážedla – jak pro malé děti, tak pro větší předškoláky. O Vaše ratolesti se rádi postaráme v kteroukoliv hodinu dle Vaší potřeby ( i na hodinku či dvě). JSME TU PRO VÁS!

 • Dětský koutek s příjemnou kavárnou

  Hledáte místo, kde si budete se svou ratolestí, kamarádkou či přáteli posedět, vychutnat různé druhy kávy, nápojů, zákusků?

  Vaše ratolest se v herně zabaví pod Vašim dozorem při vychutnávaní dobré kávičky. Kavárna je určena i tatínkům. Přijďte si vychutnat každou chvíli nejkrásnějšího pocitu,  vidět svou šťastnou ratolest při hře s tatínkem.

  • hodin denně
  • dní v týdnu
  • dní v roce